The World of Copies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Franchesca A. Rohm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Franchesca Rohm

Franchesca Rohm
Eredeti nő

Eredeti nő

Titulus : ~ definite sweet girl. ~
Hozzászólások száma : 9
Play by : ~ Lauren Conrad ~
Kor : 34
Tartózkodási hely : Ausztrália
Munka : ~Az ausztáliai Elle magazin ~
Franchesca A. Rohm Tumblr_mf5ph2dr6L1qjjyjoo1_250

Franchesca A. Rohm Empty
TémanyitásTárgy: Franchesca A. Rohm   Franchesca A. Rohm Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 4:10 am


Franchesca Amelie Rohm

flowers say I'm sorry and chocolate says I love you


who i am…


Név: Franchesca A. Rohm
Becenév: Franchesca, Fran, Frane
Csoport Eredeti Nő
Nem:
Titulus: definite sweet girl.
Kor: 23
Mikor és hol született: 1990. március 14. Belgium
Szeret: táncolni, utazni, úszni, édességet nassolni.
Nem szeret: minden ami unalmas, főzni mert azt nem tudok, és énekelni, mert azt sem tudok.
Kinézet: Aranybarna haj, kék szem. 180cm magas vagyok, és karcsú. Imádom a hajamat, ami mindenhogy szeretek hordani. Felkötve, kiengedve, kontyba fogva, befonva, vasalva, hullámosan, mindenhogy. Imádom kifesteni a számat. A fehér arcomat feldobja. Sminkelem magam de csak természetesen. Ha buliba megyek, akkor felturbózom. Jellem: Kedves, okos, egoista, arrogáns, mosolygós, csupa szív szeretteiért kiálló, munka mániás, beszédes, mocskos szájú. Leginkább ez jellemez engem. Ja, és könnyen felkapom a vizet!
Play by: Lauren Conrad

my family


Anya: Annabelle Rohm 38. Modell. Kiváló a kapcsolatunk. Ő az egyik barátnőm.
Apa: Jordan McLauren. 40. Ügyvéd. Ahhoz képest, hogy 16 évesen letartóztattak, mert parfümöt loptam, egész jó.
Testvérek: Nate McLauren 18. Drága kisöcsikém iskolás, és balhés. Akár csak én voltam. Mindig kihúzom a szarból.
Egyéb hozzátartozók: Pilar Slater

my life


23 éves vagyok, külön lakásban élek Syndey-ben, Ausztráliában. Anyám nevét viselem blogom miatt, meg azért is, mert 16 évesen letartóztattak, és így nem akartam felvenni nyári gyakorlatra, ami kellett a főiskolámhoz.
A felmenőim Belgiumból származnak. Én is ott születtem és ott is éltem egy rövid ideig. Aztán úgy alakult, hogy Ausztrália lett az új otthonom. A középiskolát már itt kezdtem. Szerencsém volt, hogy a nyelvtudásom egész jó, így hamar beilleszkedtem. Buli, pia, haverok, napsütés, pasik. Egyszerűen minden megvolt, amit elképzelni tudtam. A középiskolás éveimből semmit nem csinálnék máshogy. Az életem most azon részén tartok, hogy már befejeztem az egyetemet, és dolgozó nő lettem. Bérelek egy külön lakást a Bondi Beach közelében. A szüleim és az öcsém mindössze félórás kocsikázásra vannak tőlem. Nem túl közel, de nem is túl távol. Egy évig egyedül élek, aztán drágalátos barátosném beköltözik hozzám, és aztán lesz itt ramazuli.
Most egy magazinnál dolgozom, és imádom. A főnök személyi titkára vagyok, de közben cikket is írhatok. Tisztára mint az Ördög prádát viselben. Divatos cuccokban járok, éttermekben eszem..illetve ezeket fogom majd csinálni hogyha majd befutok ennél a magazinnál. Mert 2hónapja dolgozom itt és eddig kávét szolgálok fel, és rohangálok az ebédért, meg arra, amire megkérnek. Ja igen a telefont is én kezelem. Mondom tisztára, mint a filmben. De nem szeretném ezt sokáig így folytatni. Ebből a kávéslány szerepből nem sokára ki szeretnék törni. A divat az én szenvedélyem, szóval arról szeretnék írni. Egy blogom is van már, ami elég jól megy. Olvasókból nincs hiányom,de én többet akarok. Egy magazin mégis csak más. Persze azért a blogomat nem hagyom abba.
Minden szombaton bulizni megyek. Ez elengedhetetlen, sőt már hagyomány. Van egy adott haveri társaság, és mindig az új helyeket keressük. Sosem ragadunk le egy helynél. Visszajárunk persze, ha elnyelte a tetszésünket, de nem ragadunk le sehol.
Ja igen..minden évben kötelezően el kell látogatnunk Belgiumba, hogy találkozzunk a rokonokkal, és egy hónapig ott kell lennünk. Hagyomány. Érdekes, mert középiskolás koromban sem untam, vagy bosszantott ez a dolog, és most se. Szeretem azt az egy hónapot. Kikapcsolódok, és nagyimat is szeretem. Claire-nek hívják, és nagyapámmal meg a nénikémmel és neki a lányával lakik egy házban. Sőt az inkább már kastély. Hatalmas hercegnős torony is van a keleti szárnyban. Az a kedvencem. Imádom a nagymamámat. Szinte ő az egyetlen (jó ez így nem igaz) aki ha kér/utasít/mond valamit egyből megteszem. Ha azt kéri utazzak Szibériába megteszem neki…függetlenül miért kéri.
Az öcsém már más a helyzet. Ő igazi kis bajkeverő mint én voltam. Ha valami van, mindig engem hívnak, hogy én húzzam ki a szarból, mert anyuéktől nagyon-nagyon kikapna. Le se tagadhatjuk, hogy testvérek vagyunk. Ugyanazokat a dolgokat csinálja mint én mikor annyi voltam mint ő. Buliztam elég deréken, most ő is. Piálás-szintúgy. Éjszakás kalandok, az is stimmel. Csak a szüleim utánam már szorosabbra vették a pórázt, hogy ne legyen annyi baj a drága öcsivel mint velem. Ja, őt még nem tartóztatták le…. MÉG!
Most, hogy különköltöztem, kíváncsi vagyok megtudok állni-e a lábamon, de tudom hogy sikerülni fog, hisz elég akaratos vagyok.
Vissza az elejére Go down

Marco Seavers

Marco Seavers
Eredeti férfi

Eredeti férfi

Titulus : ϟ Mr. Perfect
Hozzászólások száma : 92
Családi állapot : ϟ egyedülálló
Play by : ϟ Ben Barnes
Kor : 32
My Song : ϟ Paramore - Monster
Tartózkodási hely : ϟ Mindig máshol
Munka : ϟ Utazás
Franchesca A. Rohm 36lm1yp7d5ywvyktab

Franchesca A. Rohm Empty
TémanyitásTárgy: Re: Franchesca A. Rohm   Franchesca A. Rohm Icon_minitimeVas. Feb. 17, 2013 6:09 am

Franchesca A. Rohm Emldcya7e9nqfcp7sxw2
Vissza az elejére Go down
 

Franchesca A. Rohm

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The World of Copies :: Eredeti nők-