The World of Copies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Kávézó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Elisabeth Blackwood

Elisabeth Blackwood
Női hasonmás

Női hasonmás

Titulus : ღ evil angel
Hozzászólások száma : 228
Családi állapot : ღ egyedülálló
Play by : ღ Avril Lavigne
Kor : 31
My Song : ღ Hybrid - Break My Soul
Tartózkodási hely : ღ titkos
Munka : ღ éneklés/zenélés
Kávézó Tumblr_m1m8r4V08T1qlvy6lo6_250

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó Icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 10:32 pm

To Theodore


A menedzserem csak mondta a magáét, mint aki egész nap tud beszélni. Már nagyon untam azt, amiről beszélt. Semmi újat nem mondott, és semmi értelme nincs annak,, hogy beszél nekem órákon keresztül. Mindig úgy kezdi a több órás prédikációját, mint aki le fog cseszni, de a végére mindig hálálkodásba váltunk át. Nagyon nem szeretem azt, hogy minden héten egy ilyen beszélgetés miatt elmegy több órám. például ma, már két órája beszél. Ezt értelmesebb dologgal is el tudnám tölteni, ha hagynák. De sosem hagyják. Aztán meg én vagyok lecseszve azért, mert nincs kész amit meg kellett volna csinálnom. Olyankor nagyon ideges tudok lenni, de ez már csak így megy.
Megelégeltem a dolgokat, felálltam, felvettem a kabátomat, a táskámat magamhoz vettem, majd a csodálkozó menedzserem elé álltam.
- Bocs Jeremy, de én most megyek! - mondtam határozottan, és nem törődve a dadogásával, elindultam. Nem igazán tudtam, hogy merre menjek, csak mentem amerre láttam. Egy jó nagy séta után egy kis kávézót pillantottam meg, és mivel úgy se volt jobb dolgom, bementem. Körülnéztem, és nagyot sóhajtottam, mikor megláttam, hogy nincs üres hely. De nem zavartattam magamat, oda léptem a pulthoz, rendeltem egy kávét, majd amíg elkészítettek, jól körülnéztem. Egyetlen asztal volt ott, ahova letudtam volna ülni, ha nagy szerencsém van. Csak egy srác ült ott, és talán nincs ellenére, hogy én is oda üljek hozzá. Ha meg mégis ellenére lenne, akkor megiszom állva a kávémat, és tovább állok. Miután végre elkészült a kávém, megfogtam a poharat, majd oda sétáltam az egyedül ücsörgő srác asztalához.
- Elnézést! Leülhetnék ide? Tudja a többi asztalnál már nincs hely. - szólítottam meg óvatosan. Itt Los Angeles-ben sosem lehet tudni, hogy az ember kivel fut össze. Jobb óvatosnak lenni, főleg, ha egy idegenről van szó. És ezt a férfit még sosem láttam itt, a városban, szóval még jobban kell vigyáznom. Legalábbis azt hiszem. Nem tűnik olyan embernek mint aki mindjárt neki esik a torkomnak, amint lehetősége van rá. De lehet csak úgy tűnik. Nem igazán tudom megállapítani az emberekről első látásra, hogy milyenek. Így érnek életem legnagyobb meglepetései.
Vissza az elejére Go down
https://theworldofcopies.hungarianforum.com

Theodore Quinn

Theodore Quinn
Eredeti férfi

Eredeti férfi

Hozzászólások száma : 2

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 3:22 am




Elisabeth


Skin to bone, steel to rust





Tekintete az ajtóra siklott mikor meghallotta az apró csengő jelzését, egy pillanatra pedig megborzongott, ahogy a beáramló hideg levegő bőrét érintette. Kezeit szorosabban kulcsolta a bögre köré, pillantását az aranyszín, kavargó folyadékba fúrta. Arcát megcsapta a gőz, de nem bánta, átfázott a hosszú út alatt, amíg Los Angelesbe ért. A január nem kifejezetten kedvezett az életmódjának, de nem ez volt az első tél, amit az úton töltött, úgyhogy nem zavarta különösebben, inkább csak várta, hogy elmúljon végre.
Az egyetlen pozitívum, amit felsorakoztathatott a téli időszak mellé, hogy az emberek hajlamosabbak voltak stoppolókat felszedni az út mellől, mint nyáron - valószínűnek belegondoltak, mennyire lehet szívderítő mínuszfokokban egy vékony kabátban sétálni az út mellett, és a karácsonyi hangulat meghosszabbításaként - vagy az újévi fogadalmak eredményeként - felvették a sétálókat. Nem mintha Theo önmagában nem lett volna képes boldogulni, de ki olyan hülye, hogy pusztán büszkeségből visszautasítson valamit, ami ennyivel megkönnyíti a továbbjutását?
Gyakorlott, automatikus mozdulatokkal végigjártatta ujjait zsebein, ellenőrizve, hogy minden megvan-e. Nem volt nála sok pénz, de arra épp elég, hogy egy-két éjszakát eltöltsön a közeli motelben, azután pedig úgyis tovább akart állni. Két ok miatt volt itt: az egyik, hogy az itteni könyvtár klasszisokkal jobb kínálatot hozott, mint bármelyik a közelben, a másik pedig, hogy Los Angelesben veszettül könnyű volt kizsebelni valakit. A dolog titka az volt, hogy soha ne vegyen el senkitől sok pénzt, így a legtöbb áldozata - akik egyébként is gusztustalanul gazdagok voltak - észre sem vette, hogy hiányzik valami, vagy ha mégis, nem érezte meg a későbbiekben.
Felvette a tollat, amellyel már korábban is játszadozott, majd az üres képeslapra meredt. Néha írt egyet anyjának, hogy az tudja, Theo él és virul, nincs semmi baja, jól megvan jelenlegi életvitelével és nem, nem kíván hazajönni, ne várja minden héten a sarkon. Nem, még nincs munkája, de majd lesz, különben is, nem szenved hiányt semmiben.
Utóbbi tényleg igaz volt - elképesztő, milyen könnyedén lehet élni, ha az ember lejjebb ad az igényeiből, és befejezi a folyamatos aggodalmaskodást. Lehet, már abnormalitás volt, hogy ilyen szinten nem érdekelte, mit hoz a holnap, de Theo úgy érezte, az emberek többsége csak leláncolja magát a rengeteg követelménnyel és A-B-C-D tervekkel, amivel bástyákat állít - azt mondja, biztonságból, de valójában csak fél, hogy enélkül nem tud túljutni a mán.
Pedig igazán nem nehéz - igaz, mihez kezdene ő, ha mindenki zsebtolvajnak állna?
A gondolat halvány mosolyt csalt az ajkaira, miközben belekortyolt az immár iható hőmérsékletű teába.


Ash to ashes, dust to dust

"MONSTER" template by don'tFORGET @ Blurred Colors?


Vissza az elejére Go down

Elisabeth Blackwood

Elisabeth Blackwood
Női hasonmás

Női hasonmás

Titulus : ღ evil angel
Hozzászólások száma : 228
Családi állapot : ღ egyedülálló
Play by : ღ Avril Lavigne
Kor : 31
My Song : ღ Hybrid - Break My Soul
Tartózkodási hely : ღ titkos
Munka : ღ éneklés/zenélés
Kávézó Tumblr_m1m8r4V08T1qlvy6lo6_250

Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Kávézó   Kávézó Icon_minitimeVas. Jan. 27, 2013 1:24 am

***
Vissza az elejére Go down
https://theworldofcopies.hungarianforum.com

Ajánlott tartalom





Kávézó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kávézó   Kávézó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kávézó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The World of Copies :: Los Angeles-