The World of Copies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Milo Ellwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Milo Ellwood

Milo Ellwood
Eredeti férfi

Eredeti férfi

Titulus : Hopeless Artistic Soul
Hozzászólások száma : 17
Családi állapot : egyedülálló
Play by : Tom Welling
Kor : 37
My Song : Three Days Grace: Never too late
Tartózkodási hely : Venezia
Munka : Író, festő
Milo Ellwood Tumblr_lkg60zdnkW1qfvlmho1_500

Milo Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Milo Ellwood   Milo Ellwood Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2013 7:50 am

Milo Ellwood Tumblr_mbyxzwZZjj1r9q10mo1_500
Milo Ellwood

Who I am …

Név: Milo Ellwood
Becenév: Milo
Csoport Eredeti
Nem: Férfi
Titulus: Hopeless Artistic Soul
Kor: 26
Mikor és hol született: 1987. 05. 17. ; Olaszország, Firenze
Szeret: művészetek (festészet, irodalom, kultúrák), sudoku, sokféle zene
Nem szeret: diszkók, erőszak, spenót
Kinézet: Határozott arc csont, ívelt áll és szép ajkak. Sötét barna, már-már fekete, borzos haj csücsül a fején, ami mindig azt a hatást kelti, mintha késésben lenne. Arcával olyan hatást kelt, mintha valami írónő rántotta volna elő egy romantikus középkori lányregényből, mint a megváltó lovagot. Ruhái elég egyszerűek, egy sima póló, rajta egy ing. Leginkább a természet színeit viseli magán egy gyűrött, vagy koptatott nadrág kíséretében.
Jellem: Alapvetően jámbor alkat, de ez nem jelenti azt, hogy nincs benne minden hülyeségben, hiszen mégis csak egy fiúról beszélünk. De ehhez hozzájön, hogy egy igazi művészlélekről, aki reménytelenül hisz és bízik. Persze néha ő is képes elveszíteni a reményt, de csak egy-két napra. Lényegében a művészeteknek él. Könyveket ír, képeket fest, vagy fotóz. Igyekszik a világ minden táját bejárni, minél többet megtudni az adott kultúráról, az építkezéséről, a művészetéről. Na meg áll nála az a mondás is, miszerint holtunkig tanulunk.
Reménytelenül optimista, mindig az álomnőt keresi és hisz benne, hogy megtalálja, hogy létezik.
Play by: Tom Welling

My family

Anya: Alessia Rossi; 51, jó
Apa: Jack Ellwood; 56, jó
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: Matt Ellwood (Másodunokatestvér)

My life

A mai napom igazából ugyanúgy kezdődött, mint a többi. Az az igazság, hogy már hajnali négykor felkeltem, hogy előkapjam az olvasószemüvegem, mivel megszállt az ihlet. Ezt a rituálét kb. minden este elismétlem. Tegnap éjszaka például egy novellámhoz kellett felkelnem, mert álmomból riasztott fel a gondolat, hogy valamilyen hasonlatot rosszul fogalmaztam meg.
Az a jó abban, ha valaki író, hogy kötetlen munkaidőben dolgozhat. Persze nem csak ezért foglalkozom azzal, hogy történeteket körmölök egy lapra. De lényeg most az, hogy addig alszom ameddig akarok, ami eléggé előnyös, hiszen ha egyszer felkelek valamilyen művemhez az éjszaka kellős közepén, akkor utána megnyugvásomban és/vagy elégedettségemben eléggé sokáig tudok aludni. Ez esetben délig. Ilyenkor feltápászkodom, megcsinálom a kávém, a kómásságtól néha kétszer is. Volt már, hogy annyira fáradt voltam reggel, hogy fogtam a bögrét, kiittam belőle a kávét, majd a bögrét beledobtam a kukába. Nem éppen szerencsés bármi komoly dologba fognom így reggel.
Ezek után konzultáltam Gabriellával, aki a legújabb kiállítást segít szervezni a festményeimből.
Most pedig a sárga kanapémon ülök, szürke zoknis lábaim felpakolva a tévé előtti apró dohányzóasztalra és talán már a harmadik kávémat iszom ma. Ugyan megy a beszélő-mozgó doboz, egymás után vetíti a képeket, de az elmém a nem rég bekövetkezett eseményeken pörög.
Pár hónappal ezelőtt hatalmas vihar tombolt szerte e világon, s a másikban is. Ez engem nem zavart, inkább kiélveztem, hiszen imádom az esőt. Van benne valami keserédes. Szomorkás, de nekem mégis mosolyogni támad tőle kedvem, nem is beszélve arról, hogy megnyugtat, még ha villámlásról és mennydörgésről van is szó. De az az igazság, ez most másmilyen volt. Éreztem. És mindenki más is érezte.
Nem sokára rá kiderült, hogy kettő világ olvadt egybe, magával hozva mindenki ellentétét. Tudom, hogy az ellentétemről van szó, aki bizonyára mindenben különbözik tőlem, de kíváncsi vagyok rá. Érdekel, hogy milyen lehet. Persze-persze, tudom, mindenben az ellentétem, de nekem ennyi nem elég. Foglalkoztat a téma.
Annyi embert látok, akik bizonyára megtalálták a maguk párját, és én mégis sehol sem tartok.
Úgy gondolom, ez az ellentétes ember olyan lehet talán, mint egy testvér. Egy a vezetéknevetek, ellentétei vagytok egymásnak, de mégis van bennetek valami közös, ami az összetartozásotokat jelképezi. A kinézeteken kívül.
Meg mindenki arról a különös érzésről beszél, hogy mi bukdácsolt elő lelkükben, mikor megérezték párjuk jelenlétét a közelükben, mikor észrevették, rájöttek, hogy ki is az. Ezzel csak az a gond, hogy mióta bárhová belépek, érzek valamit, de biztosan csak bebeszélem magamnak. Sosem tudom, hogy tényleg érzem, vagy csak a vágyakozó képzeletem játszik velem.
Lecsapom a bögrét az asztalra az aznapi újság mellé, majd céltudatosan felpattanok.
- Ideje elindulni a kiállításomra. Mégis csak én vagyok a művész – közlöm csak úgy magammal, majd felkapom az egyszerű, barna szövetkabátom és kiviharzok az ajtón.



A hozzászólást Milo Ellwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 16, 2013 3:49 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.cheap-raindrops.blogspot.com

Elisabeth Blackwood

Elisabeth Blackwood
Női hasonmás

Női hasonmás

Titulus : ღ evil angel
Hozzászólások száma : 228
Családi állapot : ღ egyedülálló
Play by : ღ Avril Lavigne
Kor : 31
My Song : ღ Hybrid - Break My Soul
Tartózkodási hely : ღ titkos
Munka : ღ éneklés/zenélés
Milo Ellwood Tumblr_m1m8r4V08T1qlvy6lo6_250

Milo Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Milo Ellwood   Milo Ellwood Icon_minitimeHétf. Jan. 14, 2013 9:20 am

Egyszerű, de nagyszerű. Ezt tudnám mondani ^^ Ezért:

Milo Ellwood Emldcya7e9nqfcp7sxw2
Bár a foglalókat már elintézted ahogy látom, szóval már mehetsz is játszani!
Vissza az elejére Go down
https://theworldofcopies.hungarianforum.com
 

Milo Ellwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The World of Copies :: Eredeti férfiak-