The World of Copies
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás
 

 Asaliah Imbecairwen (ich bin hier)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

Asaliah Imbecairwen

Asaliah Imbecairwen
Eredeti nő

Eredeti nő

Titulus : Fallen Angel
Hozzászólások száma : 327
Play by : Nina Dobrev
Kor : 32
Tartózkodási hely : A hátad mögött...
Munka : Irodai

Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Empty
TémanyitásTárgy: Asaliah Imbecairwen (ich bin hier)   Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Icon_minitimeSzomb. Dec. 15, 2012 12:08 pm

Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Oo6tz5lhi9qz84747
Asaliah Imbecairwen

Who I am …

Név: Asaliah Imbecairwen
Becenév: Asa, Ash, Miss Imbecairwen
Csoport Eredeti nők
Nem:
Titulus: Fallen Angel
Kor: 21
Mikor és hol született: 1991.07.01 Hollandia
Szeret: Őszinte emberek, borsóleves, laza csajos esték
Nem szeret: Hazug emberek, tökfőzelék, pasik erőteljes nyomulása
Kinézet: Közel 175cm magas, vékony, karcsú, nőies teste van, darázsderék, formás combok jellemzik a lányt. Telt ajkai, csillogó barna szemei elvarázsolják a férfiakat. Szinte babás arcát barna hajkorona keretezi. Ezt pedig, a látványt, porcelán színű bőre teszi tökéletessé! Mindig makulátlan külsővel jelenik meg. Divatos ruhákban jár és főként a magassarkú cipőket kedveli.
Jellem: Kedves, barátkozó, szeret társaságban lenni, és mindenkin segít. Sosem bánt meg másokat, de mindig az igazat mondja. Senki sem tudja megmondani számára, hogy mit tegyen, ebben hajthatatlan. Mindig mindent a saját malmára hajt, de közben nem tipor el másokat. Jóságban verhetetlen, és szeretetben kíméletlen.
Play by: Nina Dobrev

My family

Anya: Ismeretlen
Apa: Sirius Imbecairwen/ 45 / elég jó kapcsolatot ápolnak
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozók: sok van

My life

Hosszú nyári napnak néztem elébe. Már kezdtem unni a munkát, le akartam lépni, és elhúzni haza, mégis maradnom kellett. Csókoltatom a főnököt. Reggel hat óta az irodában ültem, és tologattam azokat a hülye papírokat, tényleg a nem létező szervem ki volt az egésszel. Délután három volt, én pedig képes lettem volna letépni a csóka fejét aki fölöttünk volt. Még tíz percet ültem az asztalnál, majd felálltam, és elindultam a nagyfőnök szobája felé, nem kopogtam egy laza mozdulattal berúgtam a hatalmas mahagóni ajtót és beléptem. Éppen valami gyűlés volt a szakvezetőknek, de ez teljesen hidegen hagyott. Odaléptem a csávóhoz, és negédesen a fülébe súgtam, hogy nem szándékozom tovább a játékszere lenni. Mindenki megrökönyödésére lesmároltam és kiléptem a teremből. Felkaptam a táskámat és a kabátomat, majd a "Holnap jövök a cuccaimért!" kijelentéssel elindultam haza. Már egyébként is ajánlottak egy jobb helyet a barátnőm is ott dolgozik, így nincs probléma belőle. Az első kávézóba betértem, rendeltem egy jó erős feketét, és felhívtam a csajszit, hogy intézze a helyemet, mert kiléptem ma. Nagyon gyorsan dolgozott, egy óra múlva már nálam volt, és hozta a szerződésem. Vigyorogva írtam alá, mint láttam az ő beosztottja leszek. Megnyugtatott, legalább Sarah tudja milyen vagyok ha borul a bili. Két hét múlva kezdhettem is, a próbaidő kimaradt, mert a barátnőm mindent elmesélt rólam, így a főnök nagy szeretettel fogadott. Szeretettel mi? Mondjuk azt, hogy vággyal inkább, elég volt ránézni, tudtam mit akar. Egy hónapig távol tartotta magát tőlem, aztán egyre többet próbálkozott, volt hogy hazavitt, elhívott ebédelni, én pedig nem győztem visszautasítani. Aztán megelégeltem beszéltem Sarah-val aki azt tanácsolta, hogy tanítsam móresre, oké de hogyan? Erre már nem kaptam választ, magamnak kellett megtalálnom ebből a tébolyból a kiutat, aztán rájöttem, pasi kell nekem.... Úgy indult a másnap reggelem, hogy felkerestem egy nagyon régi ismerősömet, miután nem találtam otthon hagytam neki egy kedves kis üzenetet, amelyben meghívtam magamhoz este nyolcra. Alig vártam, hogy szabadulhassak a munkából, amint lejárt a munkaidőm felpattantam, és se szó se beszéd leléptem. Otthon összepakoltam, és vacsorát készítettem. Mike mint mindig pontos volt, épp sikerült felöltöznöm, mikor kopogtatott. Rengeteget beszélgettünk, miközben megettük a vacsorát, aztán eldurvultak a dolgok. Mike is gyorsan rájött miért kerestem fel, így aztán már nem lehetett megállítani a lavinát. Az ágyban kötöttünk ki, de az utolsó pillanatban megjött a józan eszünk. Tehát semmi olyan dolog nem történt ami miatt le kellett volna vennem az erényövet. Megbeszéltük a dolgot, hogy ez gyors, és majd szépen lassan haladunk inkább. Az érzés viszont kölcsönös. Nálam aludt, és egész jól indult így a hétvégém. Mike mellett ébredni csodás volt....
Vissza az elejére Go down

Admin

Admin
Admin

Admin

Titulus : Admin néni
Hozzászólások száma : 206
Családi állapot : kapcsolatban… magammal :)
Play by : olyan nincs
Kor : 32
My Song : Vampire Knight Ending 1 full
Tartózkodási hely : Mindenhol :3
Munka : Az oldal igazgatása ^^
Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Zq6taiwj0cq3vn9kik4

Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asaliah Imbecairwen (ich bin hier)   Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Icon_minitimeHétf. Dec. 24, 2012 11:40 am

Asaliah Imbecairwen (ich bin hier) Emldcya7e9nqfcp7sxw2
Vissza az elejére Go down
 

Asaliah Imbecairwen (ich bin hier)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The World of Copies :: Eredeti nők-